Hjärta - Slovakian kvinnlig eskort i Eskilstuna
- Lista
- Recensioner
- ХХХ Galleri
we dont see things as they are, we see things as we are
Telefon
Telefon verifierad!
Jag svarar
WhatsApp, SMS
Land
Sverige
Stad
Eskilstuna
Förse
Incall PRIVAT
1 timme Incall
60 eur
1 timme OutCall
110 eur
Namn
Hjärta
Nationality
Slovakian
Ålder
20
Sexualitet
Bisexuell
Ögonfärg
grå
Höjd
141 cm / 4'8''
Vikt
58 kg
Bröst
som meloner
Intressen
Jag älskar att vara utomhus ... att gå längs stranden, åka pulka i snön, simma i havet. Jag har en fransk bulldogg som jag reser med ibland...jag älskar djur. Jag älskar att läsa och att lära mig. Jag älskar att resa och har varit i Peru, Costa Rica och Jamaica för att nämna några. Jag försöker hålla mig i form och även om jag inte kan säga att jag älskar gymmet så älskar jag känslan av prestation när jag är klar med ett träningspass. Jag älskar att dela en flaska vin eller fira med champagne. Som de flesta kvinnor älskar jag glittrande saker, saker som får dig att känna dig vacker och som du tänker på.
Kort beskrivning
Jag är redo att dejta
Favorit parfym
"Prince Henri d'Orleans"
Introduktion
Mitt namn är Hjärta och jag är en oberoende eskort i Madrid. Jag är en mycket komplett kvinna i sex eftersom jag är hundra procent bisexuell och jag älskar sex med både män och kvinnor och naturligtvis lesbisk med en eskort följeslagare i byrån i närvaro av en sjuklig man är vad de flesta timmar från Hej vi är ett par (m 38, f 40) som söker andra roliga människor. Hej till alla män, kvinnor och par i Madrid, här är jag för att tjäna dig och för att ge dig allt nöje du letar efter.
Sprakkunskap
Engelsk, Ryska
Betalningar
Kontant
Eskorttjänster
Lätt dominant
Squirting
Sex i strumpor
Babybehandling
Uniforms
Par
Slutar i ansiktet
Dubbel penetration - DP
Klassiskt sex
Cocktailsex
Duscha tillsammans
Rim Job/Riming/Svarta kyssar.
Fotfetisch
Swinger fester
Oralsex utan kondom (OWO)
Masochism (masochist)
Sitta på ansiktet
Ball Licking (Teabagging)
Svensexa
Oljesvensk / Avrunkning
Oralsex
Striptease
-
- Nuvarande omdöme: 6.2
- Totalt antal röster: 71
- 6255 Visar
- 3 Recensioner
Recensioner
Jag rekomenderar
Träffade Hjärta för ett tag sedan, och jag återkommer hela tiden till henne. Hon är överlägset en av de bästa damerna i den här branschen, ren, mild och sexig. Bäst COB (komma på kroppen)SOL!!
Efter sådana möten ångrar du inte tiden och pengarna. Bäst Dinner DateJag rekomenderar!!
Denna utomordentligt vackra sexiga best eskort dam är mycket depraverad, företagsam och erfaren.